Komunikat prasowy dotyczący wydarzenia

Już 4–6 czerwca 2024 roku w orzeźwiających okolicznościach morskiej bryzy odbędzie się jubileuszowa – X Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego której hasło przewodnie brzmi:  RATOWANIE – WSPÓLNA SPRAWA. Wszystko, co już od lat wiadomo o tym wydarzeniu, to to, że mowa na nim zawsze o rozwoju zawodowym pielęgniarek i pielęgniarzy ratowniczych, o nowych obszarach zdobywanej przez nich wiedzy oraz umiejętności.

Jubileusz to doskonała okazja, by nieco zaszaleć, w warstwie wizualnej i w samych tytułach sesji pojawiły się odniesienia do znanych obrazów filmowych i bohaterów zbiorowej wyobraźni. Może dlatego, że to właśnie wyobraźnia pozwala uniknąć niebezpieczeństwa, a w rezultacie spotkania z nami, kiedy jesteśmy w pracy, a może też dlatego, że ratowanie to naprawdę wspólna sprawa, nie tylko dla bohaterów.

Zachęcamy do wzięcia udziału X Konferencji PTPR. Wszelkie szczegóły są dostępne na stronie: https://ptpr.mimesis.com.pl/

Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych, X Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego nie zostanie zorganizowana w Malborku. Wydarzenie odbędzie się w terminie 4-6 czerwca 2024 roku w hotelu Mercure Centrum w Gdyni, przy ul. Armii Krajowej 22.

Kontakt:

Ewa Kurlenda