SPOTKANIE KOŁA EMERYTEK W OIPiP w GDAŃSKU

W dn. 8 kwietnia w siedzibie OIPiP w Gdańsku odbyło się spotkanie w aurze poświątecznej, czyli optymistycznej i radosnej naszego Koła Emerytek działającego prężnie od lat przy OIPiP w Gdańsku. Było to kolejne spotkanie wypełnione wspaniałą energią. Najstarsze Panie Członkinie (ponad 90-cio letnie) zostały pięknie uhonorowane statuetkami. Jedna z Pań mogła odebrać ją osobiście i obdarzyć nas swoim uśmiechem, a do drugiej – zostanie dostarczona. Poczyniliśmy także plany na wycieczkę czerwcową śladami Cudownej Marty Wieckiej… Uchwała będzie głosowana już na kwietniowym Prezydium.

Na początku spotkania uczestniczyły także osoby funkcyjne: Przewodnicząca ORPiP w Gdańsku, Skarbnik i Sekretarz, a nawet Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej, która przywiozła Protokół Pokontrolny i jednocześnie, przy dobrej okazji, pochwaliła Panie Emerytki za aktywność i wzbogacanie tętniącej działalności naszej Izby, w której jest miejsce od studenta do emeryta, bo działamy dla WAS!

Przewodnicząca ORPiP Ewa Bogdańska-Bóll podkreśliła, że działalność Koła bardzo wspiera finansowo nasza Okręgowa Rada, gdyż bardzo cenimy nasze seniorki.

Nie tylko praca Pań, ale opowieści o niej to wspaniałe księgi historii pielęgniarstwa!

Każda z Pań ma swoje zawodowe Wychowanki, które niosą Ich szkołę do dziś…

Apel!

Szanowni Państwo apelujemy, aby Osoby chcące zapisać się do naszego Koła Emerytów napisały swój akces:

e-mailem na adres: biuro@oipip.gda.pl

lub zadzwoniły pod tel. 058-320-06-80 i OIPiP w Gdańsku pokieruje jakie kroki należy poczynić.