Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu z cyklu Akademia Umiejętności Nowoczesnej Położnej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Położnych.

Kierownictwo naukowe: prof. dr hab. med. Jerzy Szczapa, prof. UM dr hab. Beata Pięta.

Szkolenie odbędzie się w Sopocie 15 kwietnia 2023 w godzinach 10.00 – 15.00, hotel Radisson Blu, ul. Bitwy pod Płowcami 54.

Zachęcamy do wysłuchania wielu wykładów naukowych, wzięcia udziału w dyskusjach oraz warsztatach.

Zapraszamy również do strefy wystawców i spotkania z przedstawicielami firm medycznych, którzy zaprezentują produkty dla kobiet w ciąży, mam oraz noworodków.

Szczegóły znajdą Państwo w załączonym programie.

Zapraszamy do rejestracji https://akademiapoloznej.pl/

Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W przypadku dodatkowych pytań pozostają do dyspozycji.

PRENATALIS

Monika Roszczyniała
Koordynator Szkoleń
www.akademiapoloznej.pl

www.prenatalis.online

www.poloznanamedal.info

www.ksiazeczkazdrowia.pl
www.wyprawkanoworodka.pl
www.szkolarodzenianamedal.pl.

www.prenatalis-polska.pl

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.