Uprzejmie informujemy, że za zgodą Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych Powiślańska Szkołą Wyższa ogłosiła poprzez system SMK rozpoczęcie rekrutacji na kolejny kurs specjalistyczny dla pielęgniarek i położonych pt. Wywiad i badanie fizykalne, nr edycji WBF/3/Gdańsk, na który serdecznie zapraszamy zainteresowane pielęgniarek i położone z Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położonych w Gdańsku.

Rekrutacja trwa do 25.02.2023. Zapisy odbywają się przez system SMK (etap I), składanie do PSW w Gdańsku formularzy w wersji papierowa (II Etap)

 

Rozpoczęcie kursie od 25/02/2023 do 29/04/2023 r.

Liczba miejsc: 32

Forma zajęć: Stacjonarna

Miejsce realizacji zajęć teoretycznych: Powiślańska Szkoła Wyższa w Gdańsku, ul. Heweliusza 11, 80-890 Gdańsk (II piętro)

Udział w kursie jest bezpłatny!

 

Kurs jest skierowany dla pielęgniarek i położonych z powiatów (Okręg 9): chojnicki, gdański (Pruszcz Gdański), kartuski, kościerski, kwidzyński, malborski, nowodworski, pucki, starogardzki, sztumski, tczewski, wejherowski, w tym miasta na prawach powiatu: Gdynia, Sopot, Gdańsk. 

 

Uwaga!

Jedna osoba może wziąć udział tylko w jednym kursie! Kurs skierowany jest do nowych osób, które nie brały dotychczas udział w kursach realizowanych przez Powiślańską Szkołę Wyższą w 2022 r.

 

Więcej informacji o projekcie można uzyskać pod adresem: https://psw.kwidzyn.edu.pl/uczelnia/psw-w-kwidzynie/aktualnosci/4509-rekrutacja-uczestnikow-na-nowy-kurs-specjalistyczny-dla-pielegniarek-i-polozonych-pt-wywiad-i-badanie-fizykalne-nr-edycji-wbf-3-gdansk.html