Centrum Medyczne Świętego Łukasza w związku z dynamicznym rozwojem przychodni poszukuje pracowników na stanowisko pielęgniarka/pielęgniarz.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna opieka nad pacjentem;
  • Pobieranie oraz obróbka materiału biologicznego;
  • Wykonywanie badań diagnostycznych;
  • Współpraca z lekarzami oraz personelem Ośrodka;
  • Obsługa komputera oraz programów medycznych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność współpracy w grupie, jak i pracy samodzielnej;
  • Kreatywność;
  • Empatia wobec potrzeb pacjentów;
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie, precyzja i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę w godzinach 8:00 – 16:00
  • Możliwość rozwoju w Centrum o wysokim standardzie;
  • Szkolenia;
  • Wsparcie we wszystkich realizowanych procesach;
  • Możliwość codziennej pracy w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV na adres mailowy tszczukowski@swietylukasz.pl z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.