Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku, odpowiedziała na ofertę firmy LOTOS włączając się do programu rabatowego dla Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych, będących Członkami naszej Izby, regularnie opłacającymi składki w naszej OIPiP.

W ramach tego programu otrzymacie Państwo bezpłatnie pocztą na wskazany przez Was adres karty rabatowe umożliwiające zakupy paliw oraz innych produktów i usług dostępnych w całej sieci stacji LOTOS z atrakcyjnymi rabatami.

Spółka LOTOS Paliwa wychodząc naprzeciw trudnej sytuacji Państwa grupy zawodowej, szczególnie obciążonej w stanie pandemii przygotowała specjalną ofertę rabatową – program „LOTOS dla medyków”. Przyznane warunki rabatowe mają obowiązywać bezterminowo.

W ramach programu oferujemy Państwu karty paliwowe – LOTOS BIZNES, akceptowane w sieci ponad 500 stacji własnych i partnerskich LOTOS, w tym 20 stacji typu MOP, zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych. Atlas stacji dostępny jest na stronie http://www.lotos.pl/25/dla_kierowcy/stacje_lotos.

Karty LOTOS Biznes umożliwiają tankowanie z rabatem, a dla osób prowadzących działalność gospodarczą dodatkowo upraszczają rozliczenia księgowe dzięki fakturze zbiorczej.

Proponowane rabaty są następujące:

Na wszystkich stacjach LOTOS z wyłączeniem stacji MOP

 

TOWARWartość upustuTOWARWartość upustu
Olej napędowy 10 gr/litr ON Dynamic 15 gr/litr
Benzyny 10 gr/litr Pb98 Dynamic 15 gr/litr
LPG 7 gr/litr Myjnia 15 %
Oleje i płyny do spryskiwaczy 10 % Gastronomia CAFE PUNKT 10 %

 

Na stacjach LOTOS MOP

 

TOWARWartość upustuTOWARWartość upustu
Olej napędowy 15 gr/litr ON Dynamic 20 gr/litr
Benzyny 15 gr/litr Pb98 Dynamic 20 gr/litr
LPG 12 gr/litr   
Oleje i płyny do spryskiwaczy 10 % Gastronomia CAFE PUNKT 10 %

Jak otrzymać kartę?

Osoby zainteresowane przystąpieniem do programu, prosimy o przesłanie maila do koordynatora projektu p. Marcina Filipa na adres: mfilip@oipip.gda.pl

W tytule maila prosimy wpisać: LOTOS

W treści maila należy podać jedynie 5 informacji:

  1. Imię
  2. Nazwisko
  3. Numer PWZ
  4. Telefon kontaktowy
  5. KONIECZNA jest informacja czy zakupy odbywać się na paragon czy fakturę VAT.

Następnie:

Po sprawdzeniu ww. danych w mailu zwrotnym otrzymacie Państwo odpowiedni formularz, który należy wypełnić, podpisać oraz zeskanować (lub zrobić foto) i odesłać do nas emailem z powrotem.

OSTATNI KROK = SUKCES:

Po zaakceptowaniu Państwa formularza przez LOTOS, karta zostanie wysłana pocztą na adres wskazany we wniosku. Zwyczajowo czas realizacji wynosi do trzech tygodni, prosimy jednak o wyrozumiałość w przypadku opóźnień. Mogą one wystąpić, gdy w krótkim czasie wpłynie niestandardowo duża pula umów bądź np. pracownicy odpowiedzialni zostaną objęci kwarantanną.

ZAINTERESOWANIE PROGRAMEM JEST JUŻ DUŻE! ZAPRASZAMY do korzystania!