Szanowni Państwo,

W imieniu spółki Copernicus Podmiot Leczniczy, Instytutu Psychologii, Centrum Nauk o Laktacji  – realizatorów programu zdrowotnego oraz zespołu Przystanek MAMA mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wydarzenie Dzień Matki z Przystankiem MAMA, które odbędzie się 23 maja 2023 roku w godzinach 10.00-16.00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego w auli s 204. 

Dzień Matki z Przystankiem MAMA to wydarzenie skierowane do beneficjentów programu POWR 05.01.00-00-0023/18-00 pt. Przystanek Mama: rodziców oczekujących na narodziny dziecka, rodziców małych dzieci, położnych i pielęgniarek z oddziałów położniczych i podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarzy oraz wszystkich zainteresowanych tym tematem.

Na przestrzeni 4 lat przeprowadziliśmy ponad 36 000 badań przesiewowych, 1400 konsultacji psychologicznych, przeszkoliliśmy 500 osób z prowadzenia badań przesiewowych oraz zdrowia psychicznego w okresie perinatalnym.

Na co dzień na profilu programu staramy się promować wiedzę dotyczącą zdrowia psychicznego, badań nad małymi dziećmi i rodzicami.

Podczas konferencji można będzie wysłuchać wykładów dotyczących wyników naszego projektu, wykładów dotyczących karmienia naturalnego, które poprowadzą specjalistki współpracujące z Centrum Nauk o Laktacji: Joanna Żołnowska i Ewa Lisius.

Zapraszamy również na wykład w j. ukraińskim dotyczący depresji w ciąży i po porodzie – prowadzony przez nasze studentki z Ukrainy.

Zarówno rodzice jak i profesjonaliści będą mogli wziąć udział w szeregu warsztatów położnej pielęgniarki zapraszamy na warsztat dotyczący stosowania metod przesiewowych w kierunku badania nasilenia objawów depresji i lęku w ciąży oraz po porodzie.

W razie pytań, zachęcam do kontaktu,

Serdecznie zapraszam,

Magdalena Chrzan-Dętkoś

tel. 502 642 608

Link do wydarzenia: Dzień Matki z Przystankiem MAMA | Facebook

Przystanek MAMA | Gdansk | Facebook