Pielęgniarka anestezjologiczną / pielęgniarzem anestezjologicznym

W związku z rozszerzeniem zakresu usług medycznych Klinika Stomatologiczno-Medyczna Med-Oral Sp. z o.o. nawiąże współpracę (dowolna forma zatrudnienia) z pielęgniarką anestezjologiczną / pielęgniarzem anestezjologicznym

 

Wymagania: Wykształcenie min. licencjackie, bądź magistra pielęgniarstwa (ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie anestezjologii lub specjalizacja w dziedzinie anestezjologii), aktualne prawo wykonywania zawodu.
Mile widziane co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki anestezjologicznej / pielęgniarza anestezjologicznego

 

Obowiązki:   asystowanie lekarzowi anestezjologowi przy zabiegach na bloku operacyjnym, opieka nad pacjentem pooperacyjnym, wykonywanie zleceń pielęgniarskich oraz wykonywanie innych czynności wynikających z poleceń przełożonego, współpraca z lekarzami oraz zespołem pielęgniarskim. Nadzór nad dokumentacją medyczną pacjentów.

 

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź dowolna forma zatrudnienia

- stabilne warunki zatrudnienia

- możliwość rozwoju zawodowego

- praca w miłej i przyjaznej atmosferze

 

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: info@medoral.com.pl z dopiskiem „pielęgniarka anestezjologiczna”

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Partnerzy
Indywidualna i Grupowa Praktyka
Medycyna szkolna
Ubezpieczenie OC
System Monitorowania Kształcenia (SMK)
Prawnik odpowiada
Ośrodek Edukacyjno-Informacyjny
Biuletyn
Monitorowanie agresji
Pobierz Biuletyn Informacyjny
biuletyn