ZACZAROWANY DZIEŃ DZIECKA NIEPEŁNOSPRAWNEGO w OSIEKU

W piękną niedzielę  9.06.2019r. na zaproszenie Stowarzyszenia oraz Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjnego Dobry Brat w Osieku, Przewodnicząca ORPiP w Gdańsku Anna Czarnecka i Wiceprzewodnicząca Marzena Olszewska-Fryc uczestniczyły już 6-ty raz w ZACZAROWANYM DNIU DZIECKA NIEPEŁNOSPRAWNEGO.Jak zwykle przyjazna promocja naszych profesji oraz prezenty przywiezione i wręczone Dzieciom od nas: PIELĘGNIAREK, PIELĘGNIARZY I POŁOŻNYCH WOJ. POMORSKIEGO ZRZESZONYCH W OIPiP w GDAŃSKU. Nie tylko zabawki, figurki Pielęgniarek i Położnych oraz puzzle cieszyły się wielką popularnością , dużym zainteresowaniem cieszyły się też książki podarowane od nas.

Piękny to dzień – pełen radości i wzruszeń, a emocje z nim związane będą towarzyszyły nam cały rok????

CUDOWNE JEST JAK WIELE DZIECI I ICH RODZICÓW JUŻ NAS NA WEJŚCIU ROZPOZNAJE - BO PAMIĘTA I KOJARZY BARDZO SERDECZNIE Z WCZEŚNIEJSZYCH AKCJI????

Polecam fotorelację.

mgr Anna Czarnecka – Przewodnicząca ORPiP w Gdańsku